mapa stránek
kontakt
českydeutsch
EQUIBOXES - boxy pro koně
email: info@equiboxes.eu
telefon: +420 723 140 995

Vnitřní boxy pro koně

I přes zdražení používaného materiálu, vyrábíme vnitřní boxy pro koně ze 3 cm silných profilů. Jako výdřevu používáme modřín ve zpracování pero - drážka a/nebo s vyfrézovanými výřezy. To zajišťuje mnohem lepší odvětrání koňských boxů.

Všechny námi vyrobené vnitřní koňské boxy jsou vysoce variabilní dle požadavků zákazníka. Máte možnost využít pohyblivých mezistěn pro snadnou údržbu stáje.

Ručíme vám také za reprezentativní vzhled, který je neméně důležitý.

Vnitřní boxy pro koně jsou vyráběny ze žárově zinkové konstrukce, která je vyplněna 4cm silnými, navzájem spojenými prkny.

 
foto
foto
foto
foto
foto

Ukázky vnitřních boxů

 

  

  

  

 
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

Copyright © EQUIBOXES - boxy pro koně Všechna práva vyhrazena | Created by AVT design - tvorba www stránekCentrum.czAtlas.czNajisto.czSeznam.czMapy.czfirmyTOPlistGoogleBingZDROJ.cz - katalog odkazůInternetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva  PortálZoohooJahhosprehledem.czLinkovníkSeznam stránekABC Českého HospodářstvíCZIN.euZóna.cz - katalog stránekPríma internetToplink - katalog odkazůkatalog.w-software.comDasi.czKatalog www stránekkatalogONCZ.NETKatalog web stránek Webatlas.czSeznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.comkatalog www stránekeshopEuroseznamKatalog firem - HledejKatalog HarryEquiboxe Olga Gnojkováodskok